Lightsheer – o czym mowa w praktyce?

depilacja

Depilacja laserowa to popularna praktyka. Współczesne sprzęty umożliwiają trwałe i skuteczne pozbycie się owłosienia, przy zachowaniu bezpieczeństwa. Jednym z nich jest Lightsheer. Jak taki zabieg wygląda w praktyce? Czy należy się do niego odpowiednio przygotować?

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa ze sprzętem Lightsheer w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i innych dużych miastach w Polsce, to nic innego jak zabieg usunięcia włosów z różnych partii ciała przy pomocy lasera. Taką terapię wykonuje się raz na kilka lat, ponieważ jej efekty są zdecydowanie bardziej długotrwałe niż tradycyjnego depilowania lub golenia.

Podczas takiej terapii, wiązka światła wraz z melaniną dostaje się do włosa, dzięki czemu cała jego struktura odpowiedzialna za porost, zostaje uszkodzona. W ten sposób włoski przestają się regenerować i odrastać. Warto jednak mieć na uwadze, że dotyczy to jedynie włosów, które w momencie wykonywania zabiegu są w aktywnej fazie wzrostu.

Takie zabiegi dostępne są w wielu miejscach w Polsce z wykorzystaniem różnego sprzętu. Klienci, którzy wybierają się na laserowe usuwanie owłosienia w Warszawie, w niektórych salonach mogą skorzystać z nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu Lightsheer.

Laserowe usuwanie owłosienia z Lightsheer – zalecenia i przeciwwskazania

Fenomen sprzętu Lightsheer polega na wykorzystaniu nowoczesnej technologii chłodzącej, która niweluje powstawanie podrażnień i zaczerwienień po zabiegu. Dzięki temu jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet zmagających się z hirsutyzmem, czyli nadmiernym owłosieniem. Urządzenie jest bezpieczne także dla skóry naczynkowej, sprawdza się również przy ciemniejszych karnacjach.

Warto pamiętać, że przed depilacją laserową w Warszawie czy innym miejscu w Polsce, należy pozbyć się owłosienia przy pomocy maszynki do golenia – najlepiej w tym samym dniu, na który planowana jest terapia. Takiego zabiegu nie wykonuje się jednak u kobiet w ciąży, a także u osób z rozrusznikiem serca.

Depilacja laserowa ze sprzętem Lightsheer jest bezpieczna i trwała. Zaleca się ją osobom z nadmiernym owłosieniem, jednak może z niej skorzystać niemal każdy klient.

Zobacz również