Zamek antywłamaniowy Gerda do drzwi 

zamek

Oczywistą sprawą jest, że kupując nowy zamek chcemy, aby spełniał nasze oczekiwania gwarantując tym samym odpowiedni poziom bezpieczeństwa. W sklepie znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań zaczynając od standardowych zamków znanych nam od dziesięcioleci, które mimo tego spełniają dotychczasowe wymagania, a kończąc na nowych zamkach elektronicznych działających na specjalne karty, bądź otwierające się na wpisany kod. Tak szeroki wybór może spowodować, że ciężko będzie zdecydować się na konkretny model, dlatego przed udaniem się na zakupy warto wiedzieć jakim zamkom do drzwi poświęcić najwięcej uwagi i dlaczego ta uwaga zdecydowanie im się należy.

Czy zamki antywłamaniowe to najlepsza opcja?

Nie można zaprzeczyć że każdy rodzaj zamka spełnia swoją funkcję, oczywiście kiedy posiada atesty potwierdzone przez odpowiednie organy. Jednak zdecydowanie najlepsze są zamki antywłamaniowe od firmy gerda, firma ta działa na rynku już od kilkudziesięciu lat tworząc konstrukcje i mechanizmy o najlepszych parametrach. Nie da się również zaprzeczyć, że zamki tego typu cechują się eleganckim wyglądem, nowoczesnością a przede wszystkim gwarancją długiej i bezawaryjnej pracy. Jak wynika z opinii klientów oraz doświadczonych ślusarzy to właśnie zamki tworzone zgodnie z przyjętymi standardami antywłamaniowymi cieszą się największym uznaniem oraz popularnością wśród swoich użytkowników. Jeżeli więc poszukujesz czegoś, co sprawi że twój komfort oraz poczucie bezpieczeństwa będzie większe to z pewnością warto rozważyć zakup jednego z wyżej wymienionych zamków. A dzięki bogatej ofercie nie musimy ograniczać się do jednego rozwiązania, przecież znajdziemy tam zamki wpuszczane które stosowane są w większości drzwi i zazwyczaj stanowią główną barierę ochronną oraz zamki wierzchnie zlokalizowane od wewnętrznej strony drzwi. One zaś sprawdzają się wyśmienicie jako dodatkowe zabezpieczenie i wzmocnienie drzwi przed potencjalnym włamywaczem. Jeżeli więc poszukujemy dobrych zamków to z pewnością takie okażą się być zamki z przyjętymi standardami antywłamaniowymi które są potwierdzane przez atesty oraz klasy na podstawie których bez większych problemów powinniśmy odczytać prezentowaną jakość.

Czy pomoc fachowca jest potrzebna?

Można śmiało powiedzieć że większość z nas nie posiada odpowiedniej wiedzy, umiejętności czy najprostszych narzędzi potrzebnych do wykonania pracy związanej z wymianą zamka w drzwiach. W takiej sytuacji najprościej jest wezwać doświadczonego ślusarza który w mgnieniu oka zjawi się we wskazanym przez nas miejscu i dokona szybkiej wymiany. W ten sposób ryzykujemy znacznie mniej, ponieważ specjalista dokładnie wie jaki mechanizm dobrać pod względem wymiaru z którym moglibyśmy mieć problemy. Ponad to będzie mógł dokonać przeglądu pozostałych zamków i sprawdzić czy spełniają one wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Często nie mamy zwyczajnie czasu aby zajmować się takimi sprawami, a możliwość umówienia się z ślusarzem na odpowiadającą nam godzinę z pewnością pomoże w szybkiej wymianie zamka. Jeżeli więc mamy problem i nie jesteśmy sobie w stanie samodzielnie z tym poradzić, warto wykonać jeden prosty telefon i umówić się z fachowcem na dogodny dla nas termin zdradzając wszystkie szczegóły pracy jaką będzie musiał wykonać. Co do kwestii finansowej jest ona bardzo zróżnicowana i zależy od wielu czynników, jednak zazwyczaj wynosi ona kilkaset złotych.

Zobacz również