Catering dietetyczny w Katowicach – kiedy warto zamówić i ile kosztuje?

catering dietetyczny

Nie masz czasu na samodzielne gotowanie? Chcesz jeść zdrowo i smacznie? Zamów catering dietetyczny w Katowicach. Kiedy warto zdecydować się na modną teraz dietę pudełkową? Ile trzeba zapłacić za nią w katowickich firmach? Sprawdzamy!

Co to jest catering dietetyczny?

Chociaż catering dietetyczny dostępny jest w Polsce już od paru lat, to jednak nadal wiele osób nie wie, co dokładnie kryje się po tym terminem.

Cateringiem dietetycznym albo dietą pudełkową nazywa się usługę cateringową, która polega na codziennym dowożeniu jedzenia przygotowanego zgodnie z wybraną przez klienta dietą.

Firmy świadczące usługi w tym zakresie zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę, która obejmuje przygotowanie posiłków i ich dostawę, dlatego nie trzeba przygotowywać ich samodzielnie. To duża oszczędność czasu, ale również sposób na zdrową dietę, ponieważ firmy świadczące usługi cateringowe oferują swoim klientom różnorodne programy dietetyczne przygotowywane wspólnie ze specjalistami.

Dieta pudełkowa – kiedy warto ją zamówić?

Na dietę pudełkową warto zdecydować się wtedy, gdy nie ma się czasu albo ochoty gotować samodzielnie. Wtedy wystarczy tylko wybrać odpowiedni dla siebie program diety i opłacić zamówienie.

Firmy prowadzące usługi cateringu dietetycznego w Katowicach mogą zaprezentować klientom wiele różnych diet do wyboru, na przykład:

  • standardowe

  • wegetariańskie

  • wegańskie

  • odchudzające

  • dla sportowców

  • wysokobiałkowe

  • bez glutenu

Wybrane z nich dostarczają również diety pomagające w różnych schorzeniach, na przykład dla osób z chorobami sercowo-naczyniowymi, Hashimoto, cukrzycą.

Każda z diet dostępna jest także w różnych wariantach kaloryczności, które można dostosować do swoich wymagań. Dzięki temu dieta może być jak uszyta na miarę, a dzięki temu również tak skuteczna.

Ile kosztuje catering dietetyczny?

Gdy chodzi o usługi jak catering dietetyczny Katowice – https://likeat-cateringdietetyczny.pl/dieta-pudelkowa-katowice/ zapewniają ceny na atrakcyjnym poziomie. Koszt wynosi od około 50 do 80 złotych dziennie. Na koszt diety wpływa jej rodzaj, a także kaloryczność. Zwykle koszt dostawy znajduje się już w cenie, dlatego nie trzeba ponosić go dodatkowo.

Dokładne ceny cateringu dietetycznego można znaleźć bezpośrednio na stronach internetowych firm, które zajmują się dostarczaniem diety pudełkowej do klientów.

Zatem catering dietetyczny to atrakcyjna propozycja dla każdego, kto nie ma czasu na samodzielne gotowanie, ale chciałby zadbać o dietę. Jest on wtedy dobrą alternatywą dla zamawiania jedzenia z dowozem z restauracji i fast-foodów – posiłki wystarczają na cały dzień, są kompletne, zbilansowane, zdrowe i smaczne.

Zobacz również