Zestaw do malowania po numerach – co się na niego składa?

malowanie po numerach

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę jako artysta, zachęcamy do wypróbowania zestawu malowanie po numerach. Jest to świetny sposób na odprężenie oraz spędzenie wolnego czasu. Nie musisz kupować wszystkich potrzebnych akcesoriów oddzielnie – przygotowane są specjalne zestawy, składające się z produktów niezbędnych do tej niesamowitej przygody. Przekonaj się już teraz, że każdy może być malarzem! Sprawdź, co obejmuje zestaw do malowania po numerach.

Jeszcze kilka lat temu trzeba było mieć pewne umiejętności, by stworzyć piękne dzieło, godne zawiśnięcia na ścianie w salonie czy innym pomieszczeniu domu lub mieszkania. Stosunkowo niedawno na rynku pojawiły się obrazy do malowania po numerach, które znacznie ułatwiły spełnianie marzeń artystycznych. Dzięki nim tworzenie pięknych obrazów jest naprawdę proste! Wystarczy zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, by wyczarować wyjątkowe dzieło.

Pracownik sklepu iPicasso.pl, w którym sprzedawane są obrazy do malowania po numerach, mówi: Czynność jest odpowiednia zarówno dla osób dorosłych, jak i małych dzieci. Wszyscy mogą spróbować swoich sił! Malowanie po numerach jest intuicyjne, nie ma więc szans na pomyłkę, a tym samym zepsucie obrazu. Do wyboru są różne wzory, które każdy może dopasować do własnych preferencji.

Z czego składają się zestawy do malowania po numerach?

Wszystkie akcesoria potrzebne do malowania po numerach można kupić oddzielnie, ale po co, skoro w sprzedaży dostępne są gotowe zestawy. Znacznie ułatwiają one rozpoczęcie przygody z malowaniem. Początkujący artyści mogą bowiem nie wiedzieć, jakie produkty będą im potrzebne. W zestawie do malowania po numerach znajdziesz wszystko to, co niezbędne. Przede wszystkim składają się one z wysokiej jakości zagruntowanego płótna, które jest umieszczane na drewnianej ramie (blejtram Krosno malarski). Zawiera on szkic, a także odpowiednie ponumerowane pojemniczki z numerami na pojemnikach, dzięki którym artysta wie, jakich kolorów użyć do malowania.

Zestaw do malowania po numerach obejmuje farby, produkowane z nietoksycznych materiałów. Są więc one jak najbardziej bezpieczne nawet dla małych dzieci. Liczba tych farb jest dopasowana do wybranego wzoru obrazu, a także jego poziomu. Nie musisz się obawiać, że farbek będzie za mało – na pewno znajdziesz w zestawie odpowiednią ilość pojemników. Oprócz tego otrzymasz pędzle wykonane z właściwych materiałów w ilości 5 sztuk o różnych wymiarach. Są to wytrzymałe akcesoria, zatrzymujące zarówno kolor, jak i wodę. Dzięki nim łatwo i precyzyjnie umieścisz barwy na obrazie, tworząc niepowtarzalne dzieło.

W zestawie do malowania po numerach nie brakuje również schematu, a także instrukcji. Czynność jest naprawdę prosta i poradzisz sobie z nią intuicyjnie, ale w razie potrzeby dołączone jest wyjaśnienie poszczególnych kroków, które należy wykonać, by namalować piękny obraz. Po ukończeniu swojego arcydzieła Użyj haczyków, które są w zestawie do zawieszenia obrazu na ścianie.

Zobacz również