Wyprawka dla pupila – jakie posłanie dla psa wybrać?

poslanie dla psa

Spanie na kanapie bądź w łóżku właściciela – mogłoby się wydawać, że specjalne posłanie dla psa nie jest potrzebne, jednak nic bardziej mylnego! Legowisko pełni rolę niezbędnego elementu wyprawki dla każdego psa – zarówno szczeniaka, jak i dorosłego pupila. Kanapa, sofa, fotel czy też łóżko – to wszystko rzeczy właściciela i to on decyduje, kiedy pies może na nich przebywać oraz ile miejsca ma. Specjalne posłanie dla psa jest natomiast jego bezpiecznym azylem, a odpowiednio dobrane zapewni zarówno komfort, bezpieczeństwo, jak również regenerację!

Posłanie dla psa – warto postawić na jakość i wygodę!

Większość psów śpi średnio od 12-14 godzin dziennie – nie jest to kwestia lenistwa czy też osobowości, a po prostu potrzeba organizmu. Zapotrzebowanie na konkretną ilość zależy zarówno od wieku, wielkości psa, jego rasy, jak również charakteru czy też aktywności w ciągu dnia. Zbyt mała ilość snu czy też niezapewniające komfortu i wygodnej pozycji posłanie dla psa może skutkować zarówno podrażnieniem, agresywniejszą reakcją na bodźce, zmniejszoną odpornością, zaburzeniem funkcjonowania narządów wewnętrznych, jak również większym stresem. Niezwykle ważne jest, aby pupil w ciszy i spokoju zregenerował siły, warto więc wybrać odpowiednie, wysokojakościowe posłanie dla psa, takie jak np. https://petbox.pl/kategoria-produktu/akcesoria/legowiska/. Wykonane z wytrzymałych i miękkich materiałów, nie za miękkie, nie za twarde, bez ostrych i niebezpiecznych elementów, dopasowane do wielkości, a także umieszczone w odpowiednim miejscu w domu – takie właśnie powinno być idealne legowisko dla pupila! Łóżko dla psa najlepiej umieścić z dala od drzwi, okien czy kaloryferów, w miejscu zapewniającym ciszę, małą ilość bodźców zewnętrznych oraz natężenia światła, ale niepowodującym uczucia samotności. Wielu właścicieli czworonogów decyduje się więc na umieszczenie legowiska we własnej sypialni – obok łóżka.

Wygodne posłanie dla psa – szeroka gama wysokojakościowych produktów!

Mniejsze bądź większe legowisko dla psa, miękki i przyjemny w dotyku kocyk, materac ortopedyczny, posłanie dla psa okrągłe czy też komfortowa nakładka na kanapę – wybór posłania dla psa jest ogromny! Bez wątpienia warto jednak podczas zakupu zwrócić uwagę na jakość wykonania, wypełnienie legowiska, a także użyte materiały. Dedykowane posłanie dla psa to miejsce, które zapewni wygodę i komfort, nie będzie powodowało bólu stawów, a także sprawi, że pupil poczuje się w nim bezpiecznie. Bogata gama kolorystyczna, szeroki wybór wielkości oraz kształtu, wysokojakościowe wykonanie z dbałością o najdrobniejsze detale, uwzględnienie odpowiedniej wytrzymałości i wszystkich psich potrzeb – w sklepie internetowym znajduje się wiele ciekawych propozycji!

Zobacz również