Podziękowania ślubne dla rodziców – 3 pomysły na oryginalne prezenty

podziekowania dla rodzicow

Ślub i wesele to piękne wydarzenie w życiu Młodej Pary, ale również ich rodziców. To czas wzruszeń i radości, czas wdzięczności i zachwytu. To również czas podziękowań. A największe kierowane są do rodziców Państwa Młodych. Jak podziękować rodzicom podczas ślubu? Co im podarować?

Prezenty dla rodziców – dlaczego warto?

Podziękowania ślubne dla rodziców mogą mieć różne formy. Jednak najważniejsze jest to by podziękowania płynęły prosto z serca! Prezenty przybierają różne formy – jedne są wyszukane, inne szalone, a kolejne bardzo pragmatyczne lub wzruszające. Dlaczego warto podziękować rodzicom? Rodzice byli przy pannie młodej i panu młodych od urodzenia, wspierali ich, wychowywali, kochali i po prostu byli na każdym kroku. Choć może nie zawsze Młodzi zgadzali się z nimi, to jednak wciąż czuli ich obecność. W dniu ślubu, kiedy Państwo Młodzi zakładają własną rodzinę i wyprowadzają się we własne cztery kąty, warto okazać wdzięczność rodzicom. Podziękowanie za wzrastanie w miłości, za wsparcie i wychowanie to piękny moment dla każdego rodzica. Dlatego też warto prezentem wyrazić swoją radość i wdzięczność za okazaną miłość i wsparcie.

Pomysły na prezenty dla rodziców

Podziękowania dla rodziców przybierają różne formy. Jedne są niezwykle wyszukane, inne wywołują falę łez wzruszenia, a jeszcze inne są proste i krótkie. Kreatywna Pracownia Tadam pomoże wybrać prezent, który będzie odpowiadał gustom rodziców.

Jednym z pomysłów na prezent ślubny dla rodziców jest przygotowanie albumu ze zdjęciami. Dobranie zdjęć, które przedstawiają Pana Młodego i Panią Młodą od narodzin do dniu ślubu, stanie się wzruszającą pamiątką na całe życie. Do takiego albumu rodzice chętnie wrócą, by przypomnieć sobie najbardziej wzruszające chwile, takie jak: pierwsza jazda na rowerze, rozpoczęcie szkoły, ukończenie szkoły, pierwszy bal itp.

Kolejnym pomysłem jest kosz prezentowy. Taki prezent wygląda efektownie, a jego zawartość można dobrać pod gusta rodziców. Dzięki temu rodzice nie tylko znajdą w nim ulubione słodkości czy zdrowe miody, ale też nie zabraknie miejsca na wykwintny trunek.

Podziękowania ślubne mogą przyjąć także postać vouchera na różnego rodzaju usługi, takie jak masaż, karnet SPA, wycieczka. Jest to prezent, który zadowoli każdego z rodziców, w końcu relaks im się należy, prawda?

Zobacz również