Medycyna estetyczna – na jakie zabiegi nieinwazyjne warto się zdecydować?

W dobie wysokiej świadomości dbania o własne ciało coraz więcej osób decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej. Dla niektórych osób bardzo ważne jest to, aby metody wykonywania zabiegów były nieinwazyjne. W ofertach salonów można znaleźć mnóstwo takich propozycji. Na jakie z nich się zdecydować?

Gabinet kosmetyczny – co może zaoferować?

Jednym z najdynamiczniej rozwijających się działów branży beauty w Warszawie jest medycyna estetyczna, w której skład wchodzi między innymi laminacja brwi. Targówek oferuje szeroki zakres oferty w tej dziedzinie. Jednym z miejsc, do których warto się udać, jest salon Beautyfull By Małgorzata Bliwert. Co może zaoferować?

Dzięki wizytom w gabinecie kosmetycznym klient może liczyć na poprawę wyglądu swojej sylwetki i twarzy. W zależności od wybranych zabiegów efektami mogą być m.in. zwiększenie napięcia skóry, młodszy wygląd, wyszczuplenie ciała czy zniknięcie cellulitu. Do plusów można zaliczyć też lepsze samopoczucie.

Medycyna estetyczna – jakie zabiegi są nieinwazyjne?

Jednym z najpopularniejszych zabiegów nieinwazyjnych jest endermologia na Targówku. Jest to podciśnieniowy masaż całego ciała, który wykonuje się około 10 razy. Jego efektem jest jędrne i wyraźnie wyszczuplone ciało. Skóra jest znacznie bardziej napięta i wygląda na młodszą.

Warto zastanowić się nad kriolipolizą na Targówku. To bezinwazyjny zabieg wyniszczania komórek tłuszczowych niską temperaturą. Innym zabiegiem godnym uwagi jest laminacja brwi, czyli nałożenie na włosy specjalnego preparatu, który pozwala na lepsze układanie brwi i nadawanie im pożądanego kształtu.

Czy warto inwestować w zabiegi medycyny estetycznej?

Zdecydowanie warto inwestować w nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, ponieważ pozwalają one poczuć się młodziej i piękniej. Są doskonałym sposobem na bezbolesne dbanie o swoje ciało i zapewniają świetne samopoczucie związane z lepszym wyglądem.

Warto dopytać w swoim gabinecie kosmetycznym, jakie zabiegi poza endermologią, kriolipolizą czy laminacją brwi można wykonać bezinwazyjnie. Nie trzeba cierpieć, aby wyglądać lepiej.

Zobacz również