Długopisy reklamowe. Charakterystyka

reklamowe dlugopisy

Długopisy reklamowe to jeden z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych. Nie ma się czemu dziwić, bo dzięki praktycznemu zastosowaniu, przez długi czas pełnią swoją funkcję, przypominając o istnieniu marki. Jakie długopisy reklamowe cieszą się największą popularnością? Dlaczego warto zamówić długopisy z nadrukiem? Na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę przed zakupem gadżetów reklamowych? Podpowiadamy.

Rodzaje długopisów reklamowych

Długopisy reklamowe od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością. Zamawiają je nie tylko duże firmy, ale także początkujący przedsiębiorcy, którym zależy na zaistnieniu w świadomości potencjalnych klientów. Estetyczny, trwały i przydatny długopis reklamowy to doskonały sposób na rozpowszechnienie marki, przypomnienie o swoim istnieniu dawnym klientom oraz wyjście poza grupę stałych odbiorców produktów i usług, bo przydatne gadżety reklamowe podróżują ze swoimi właścicielami.

Długopisy reklamowe dostępne są w wielu różnych rodzajach. Szeroki asortyment długopisów i innych gadżetów reklamowych oferuje np. drukarnia NADRUKI REKLAMOWE. Ekonomicznym rozwiązaniem są długopisy plastikowe, na których można wydrukować nie tylko nazwę firmy lub dowolny tekst, ale także grafikę lub zdjęcie. Inne rodzaje długopisów, które świetnie sprawdzają się jako nośnik reklamy, to trwałe długopisy metalowe, a także coraz bardziej popularne długopisy ekologiczne np. długopisy z bambusa i długopisy papierowe.

Długopisy reklamowe możemy podzielić pod względem rodzaju, biorąc pod uwagę kilka kryteriów. Oprócz materiału, z którego zostały wykonane, są to m.in.:

  • typ długopisu,

  • rodzaj nadruku,

  • trwałość długopisu reklamowego,

  • mechanizm włączenia,

  • sposób wykończenia długopisu.

Jakie długopisy reklamowe są najlepszym wyborem?

W przypadku gadżetów reklamowych liczy się jakość i estetyka wykonania. Obdarowywane nimi osoby nie zapamiętają firmy, jeżeli gadżet, który od niej dostały po jednym użyciu będzie musiał trafić do kosza. Nie mniej ważny jest wybór metody druku, dzięki której nadruk przez długi czas zachowa trwałość oraz będzie odporny na różne czynniki niszczące. Zamawiając długopisy reklamowe lub inne gadżety w sprawdzonej drukarni, możemy zyskać pewność, że będą miały wysoką jakość i pomogą zbudować zaufanie do marki, wpływając na jej rozpoznawalność.

Zobacz również