Co tak naprawdę potrafią fotele masujące marki Casada?

fotel masujacy

Są najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami z oferty marki Casada. Lecz co tak naprawdę potrafią i jakie realne korzyści oferują swoim użytkownikom? Zostań z nami jeszcze chwilę i dowiedz się więcej o funkcjach ekskluzywnych foteli masujących.

Kompleksowy masaż ciała lub wybranych partii

W ofercie niemieckiej marki Casada znajdziesz kilka różnych foteli z funkcją masażu. Jeśli zapoznasz się z ich opisami, szybko przekonasz się, że mają podobne do siebie działanie. A mianowicie, każdy z nich pozwala na wykonanie kompleksowego i wyjątkowo przyjemnego masażu całego ciała albo jego wybranych partii. W zależności od modelu masaż może być realizowany za pomocą odmiennych technik (np. ostukiwanie, wałkowanie oraz ugniatanie). Do dyspozycji użytkowników są również konkretne programy automatyczne, które pozwalają np. na masaż wybranego odcinka kręgosłupa czy zwalczanie uczucia zmęczenia.

Dzięki tym fotelom do masażu możesz więc skutecznie odprężyć swoje ciało, przyspieszyć regenerację po wysiłku fizycznym lub wymagającym, pracowitym dniu i złagodzić ból pleców, karku, łydek bądź stóp. Jest to możliwe m.in. dzięki specjalnie zaprojektowanym głowicom, w które wyposażono fotele. Ich działanie można porównać do sposobu, w jaki poruszają się dłonie profesjonalnego masażysty. Ale w przeciwieństwie do niego fotele marki Casada nie znają uczucia zmęczenia. Za każdym razem, gdy będziesz korzystać z tego urządzenia, wykonywany przez nie masaż będzie równie dokładny i skuteczny.

Dla zwiększenia uczucia relaksu i wewnętrznego spokoju

Zdarza się, że czasami decydujesz się na masaż ciała głównie po to, aby pozbyć się stresu i przywrócić wewnętrzny spokój? Mimo że najważniejszą funkcją foteli jest właśnie masaż, to potrafią one także skutecznie pomagać w opanowaniu nerwów i odnajdywaniu harmonii. Na takie działanie pozwalają dodatkowe funkcje, w które wyposażone są urządzenia masujące. Mowa m.in. o możliwości połączenia z telefonem i odtwarzania relaksacyjnej muzyki, funkcji nieważkości (Zero-G), która uwalnia ciało od wszelkich napięć, a także aplikacji Braintronics, zaprojektowanej dla spotęgowania uczucia relaksu i spokoju.

Działanie tej autorskiej aplikacji firmy Casada opiera się na audiostymulacji faz mózgowych – za pomocą dźwięków o konkretnej częstotliwości umysł stymulowany jest do wytwarzania fal mózgowych charakterystycznych dla stanu głębokiego odprężenia. Dzięki temu całe ciało otrzymuje sygnał, że pora pożegnać się z nadmiarem negatywnych myśli i odzyskać swój wewnętrzny spokój. By uczucie relaksu było jeszcze intensywniejsze, stymulacja dźwiękami została połączona z delikatnym, ale niezwykle efektywnym masażem.

Zobacz również