Zalety finansowania auta dla Klientów indywidualnych

finansowanie auta

W dzisiejszych czasach posiadanie własnego samochodu to nie tylko luksus, ale często też konieczność. W momencie wyboru sposobu finansowania pojazdu, kredyt samochodowy staje się jedną z najbardziej preferowanych opcji przez klientów indywidualnych. Wśród wielu dostępnych ofert, KLASYCZNY kredyt samochodowy cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza w ofercie Volkswagen Financial Services.

KLASYCZNY kredyt samochodowy to rodzaj finansowania, który staje się przyjazny dla portfela każdego klienta. Niski całkowity koszt kredytu oraz korzystne oprocentowanie stanowią główne atuty tej formy finansowania. Co więcej, umożliwia on nabycie samochodu w tradycyjny sposób – poprzez równomierne, miesięczne raty, co jest niezwykle wygodne dla wielu osób.

Jednakże, kolejną interesującą propozycją jest kredyt JAK ABONAMENT, oferowany również przez Volkswagen Financial Services. Jest to opcja, w ramach której klient nie spłaca całej wartości samochodu, lecz jedynie jej część, związana z przewidywaną utratą wartości pojazdu w trakcie jego finansowania. To rozwiązanie daje większą elastyczność, umożliwiając decyzję o ewentualnym wykupieniu pojazdu po zakończeniu umowy finansowej lub wybraniu kolejnego modelu w ramach nowej umowy.

Warto podkreślić, że kredyt JAK ABONAMENT umożliwia spłatę jedynie przewidywanej utraty wartości auta, co przekłada się na niższą miesięczną ratę, jednak zazwyczaj wiąże się z wyższą kwotą wykupu pojazdu. Po zakończeniu umowy finansowania klient ma trzy opcje do wyboru: kontynuację współpracy w ramach nowej umowy, jednorazowy wykup samochodu za wcześniej ustaloną wartość końcową, lub spłatę pozostałej wartości w dogodnych ratach – więcej na VWFS.PL.

Decydując się na kredyt samochodowy, warto korzystać z kalkulatora finansowego, który pozwoli dokładnie określić wysokość raty, zależną od wartości pojazdu, czasu użytkowania, wkładu własnego oraz zadeklarowanego rocznego przebiegu samochodu. Elastyczność tego rozwiązania umożliwia dopasowanie raty do aktualnych potrzeb, a także zapewnia korzystniejsze warunki niż w przypadku kredytu KLASYCZNEGO, gdyż nie obejmuje spłaty całej wartości samochodu.

Klient indywidualny, korzystając z kredytu samochodowego, ma możliwość wyboru opcji zakończenia umowy, co daje większą swobodę w podejmowaniu decyzji. Dopiero pod koniec okresu finansowania podejmuje się decyzję o ewentualnym wykupie, kontynuacji umowy czy spłacie pozostałej wartości w dogodnych ratach – sprawdź na Autonowezawsze.pl.

Finansowanie samochodu poprzez kredyt samochodowy staje się nie tylko wygodną opcją dla klientów indywidualnych, ale także daje szereg możliwości dostosowania warunków do własnych preferencji. Oferowane przez Volkswagen Financial Services rozwiązania, takie jak kredyt KLASYCZNY czy kredyt JAK ABONAMENT, dają elastyczność oraz wybór ostatecznego rozwiązania dopiero na zakończenie umowy, co stanowi dodatkową zaletę dla każdego klienta. Zainteresowany? Sprawdź szczegóły ofert na VWFS.PL. Zaufaj numerowi 1 w leasingowaniu samochodów osobowych i małych flot*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Zobacz również