Nowość! AHA CLEANSING GEL od TEOXANE

Cleanser do twarzy

W pełni oczyszczona skóra jest podstawą zdrowego i promiennego wyglądu oraz doskonałej cery. Piękno zaczyna się od właściwego oczyszczania skóry. Usunięcie całodniowego makijażu oraz zanieczyszczeń, przygotowuje skórę do kolejnych etapów codziennej pielęgnacji. Produkty przeznaczone do oczyszczania skóry należą do najczęściej sprzedawanych produktów kosmetycznych na całym świecie** i mają największy udział w sprzedaży produktów do pielęgnacji twarzy w USA. Szacuje się, że do 2021 roku kategoria ta wzrośnie o 24%***.  

AHA CLEANSING GEL

145 zł/ 150 ml

Produkt dostępny na www.teoxaneshop.pl

Łącząc opatentowaną przez TEOXANE technologię RHA Resilient Hyaluronic Acid® z kwasem glikolowym, kwasami owocowymi i unikalnym kompleksem rozjaśniającym, AHA Cleansing Gel głęboko oczyszcza, delikatnie złuszcza, usuwa zanieczyszczenia, martwe komórki i długotrwały makijaż, dodając skórze świeżości i blasku.

Kompleksowa formuła oparta na kwasie hialuronowym i intensywnie nawilża, wzmacnia barierę ochronną skóry i zmniejsza widoczność porów

Alfa-hydroksykwasy (AHA) to grupa naturalnych i syntetycznych składników, które po odpowiednim opracowaniu mogą złuszczać górne warstwy naskórka. 1Jeden z najbardziej znanych, kwas glikolowy, skutecznie usuwa martwe komórki skóry, dzięki czemu skóra staje się jaśniejsza i bardziej wygładzona. Inne kwasy owocowe zawarte w produkcie, powodują, że skóra staje się natychmiast bardziej miękka i gładka, a kompleks rozjaśniający zapewnia skuteczny mechanizm działania na wielu poziomach powstawania przebarwień. Na podstawie samooceny pacjentów: Większość pacjentów zauważyła istotne korzyści po wprowadzeniu AHA Cleansing Gel do swojej codziennej pielęgnacji skóry:

86% użytkowników stwierdziło, że podczas stosowania żelu oczyszczającego Teoxane AHA Cleansing Gel ich skóra jest bardziej promienna*;

100% użytkowników zauważyło, że ich skóra po użyciu*była bardziej oczyszczona, a 95% uznało, że produkt skutecznie usuwał makijaż*.

Oczyszczaj i rewitalizuj skórę za pomocą nowego żelu oczyszczającego TEOXANE AHA Cleansing Gel, który skutecznie oczyszcza skórę, zapewniając jej promienny i jednolity wygląd.

Sposób użycia: Zastosowanie RHA® Micellar Solution w połączeniu z AHA Cleansing Gel to podstawa codziennej pielęgnacji. Pozwala na dokładne oczyszczenie twarzy, aby w pełni zmaksymalizować naturalny proces odnowy skóry w nocy.

Teoxane AHA Cleansing Gel jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry z wyjątkiem skóry wrażliwej. Teoxane AHA Cleansing Gel należy stosować raz dziennie, rano lub wieczorem.

Łącząc wiedzę medyczną z najwyższej jakości składnikami, TEOXANE opracował unikalną, luksusową linię pielęgnacyjną, która może być stosowana samodzielnie lub jako część procedury przed i po zabiegach estetycznych. Żel zawiera usieciowany kwas hialuronowy, ten sam, który wykorzystujemy w naszych wypełniaczach skórnych!

Zobacz również