Eleganckie zestawy piśmiennicze z logo – co wybrać na prezent?

zestawy piśmiennicze

Zestawy piśmiennicze są świetnym pomysłem na podarunek od firmy. W sprzedaży czeka wiele ciekawych modeli. Jakie z nich warto wybrać? Oto najciekawsze propozycje dostępne w ofertach firm produkujących gadżety z nadrukiem!

Kiedy warto zamówić zestawy piśmiennicze?

Stylowo prezentujące się zestawy piśmiennicze mogą być wspaniałym podarunkiem dla wielu osób, aby wyrazić wdzięczność, radość czy przeprosiny.

Aktualnie takie podarunki często kupowane są również przez firmy, które przekazują je swoim klientom oraz kontrahentom, a także pracownikom.

Zamawiane przez firmy zestawy piśmiennicze z nadrukami nie tylko mogą być udanym podarunkiem, ale również mogą promować firmę. Umieszczane na nich logo oraz dodatkowe napisy czy grafiki mogą budować profesjonalny wizerunek firmy, ale również mogą być upamiętnieniem wielu okoliczności, na przykład rocznic.

Zestawy piśmiennicze – rodzaje

Producenci wykonujący zestawy piśmiennicze z nadrukiem na zamówienie mogą zaprezentować je w wielu wariantach. O czym warto pamiętać przy ich zamówieniu?

Obecnie najczęściej kupowane są zestawy piśmiennicze składające się z dwóch elementów, czyli z długopisu oraz z pióra. Pióro może być przeznaczone do napełniania atramentem, ale również może być ono używane razem z nabojami.

Jako że pióra są obecnie używane coraz rzadziej, w ofercie producentów można znaleźć także zestawy piśmiennicze, które zamiast tego produktu mają ołówek automatyczny.

Można też spotkać się z zestawami piśmienniczymi, które zawierają trzy elementy, czyli długopis, pióra oraz ołówek.

Zestawy piśmiennicze można dobrać nie tylko pod kątem zawartości, ale również tego, w jaki sposób są one zapakowanie. Producenci oferują je między innymi w eleganckich kartonikach z otwarciem i zamknięciem, ale również w etui z drewna, tworzywa sztucznego, a także ze skóry.

Znakowanie zestawów piśmienniczych

Przeznaczone do znakowania zestawy piśmiennicze mogą być wykończone różnymi technikami, na przykład:

  • nadruk – wykonuje się estetyczny nadruk na przyborach albo na opakowaniu, nadruk może mieć różne kolory do wyboru

  • grawerowanie – to trwalsza metoda znakowania, ale nie pozwala ona na uzyskanie kolorowego efektu, wygląda jednak bardzo elegancko

  • tabliczki dekoracyjne – są one umieszczane na opakowaniu albo w opakowaniu, w którym przechowywane są artykuły piśmiennicze

Gdzie można zakupić zestawy piśmiennicze z logo?

Obecnie zestawy piśmiennicze wykończone nadrukami i grawerowaniem można zakupić w różnych firmach specjalizujących się w sprzedaży gadżetów reklamowych.

Zlecenie wykonania zestawów piśmienniczych ze znakowaniem można przekazać również za pośrednictwem internetu, dzięki czemu można zakupić je bardzo łatwo i wygodnie.

Zobacz również