Aminokwasy do zadań specjalnych – ujędrnienie problematycznych partii ciała

Ujędrnienie ciała

Ujędrnienie problematycznych partii ciała, takich jak brzuch, ramiona czy wewnętrzna strona ud nie należy do najłatwiejszych. W pewnym momencie nawet zwiększona aktywność fizyczna i koncentracja na modelowaniu za pomocą ćwiczeń tych konkretnych obszarów okazują się niewystarczające. Problem dotyczy wielu kobiet, dlatego włoskie laboratorium farmaceutyczne wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom stworzyło unikalny preparat do iniekcji z opatentowaną formułą HY6AA zawierającą 6 aminokwasów, który jest absolutną rewolucją w ujędrnianiu najtrudniejszych obszarów ciała. Jak działa  Sunekos Body?

Eliminuj nie tylko skutki, ale i przyczynę problemu!

Wraz z wiekiem skóra wiotczeje i traci młodzieńczą jędrność oraz sprężystość. Dzieje się tak dlatego, że fibroblasty znajdujące się w skórze, odpowiedzialne za tworzenie kolagenu i elastyny, już od ok. 25 roku życia spowalniają swoją „produkcję”.  Luźna skóra na brzuchu, rozstępy spowodowane zarówno wahaniami wagi jak przebytymi ciążami, wiotka skóra po wewnętrznej stronie ud czy tzw. „pelikany” czyli obwisła skóra ramion to zmory wielu kobiet, z którymi trudno wygrać domowymi sposobami. Kosmetyki pielęgnacyjne, ćwiczenia, dieta czy masaże mogą pomóc w polepszeniu kondycji skóry, ale tylko pobudzenie skóry od wewnątrz jest w stanie wpłynąć na rzeczywistą poprawę jej gęstości i elastyczności. To fibroblasty, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny muszą zostać „reaktywowane” do działania, aby przywrócić skórze porządne „rusztowanie” i napięcie.

Jak pobudzić skórę do działania?

Sunekos Body to preparat do iniekcji, który działa na źródło problemu. Włoscy naukowcy zainspirowani spektakularnymi rezultatami zabiegów bioregenerujących na twarz z wykorzystaniem opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów HY6AA, stworzyli pierwszy tego typu preparat przeznaczony wyłącznie do iniekcji ciała – Sunekos Body, który po podaniu za pomocy iniekcji na odpowiednią głębokość skóry regeneruje macierz pozakomórkową ECM. Jego skład to unikalna kompozycja niskiej gęstości kwasu hialuronowego i opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów HY6AA (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina), które pobudzają fibroblasty w skórze do produkcji nie tylko nowego kolagenu, ale też elastyny, które wpływają na zdrowe napięcie, gęstość i sprężystość skóry. Formuła Sunekos Body została opracowana tak, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty na konkretnych obszarach ciała: ramionach, udach i brzuchu.

Jak bardzo można ujędrnić skórę preparatem Sunekos Body?

– Preparat Sunekos Body, tak jak inne produkty z tej gamy, został naukowo przebadany przez włoskie laboratorium farmaceutyczne i efekty zniwelowania wiotkości zostały udowodnione podczas badań na grupie pacjentów. Po serii zabiegów na okolice kolan i ramion dokonano oceny wizualnej (mierzonej za pomocą skali fotograficznej) stopnia wiotkości skóry i oceniono, że na ramionach była ona mniejsza o 15%, a w okolicy ud i kolan aż o 23%. Kolejnym badanym parametrem była gęstość skóry w tych obszarach, która po 8 tygodniach od zabiegu wzrosła aż o 24%! – odpowiada dr Adele Sparavigna lekarz dermatolog, naukowiec, założycielka Instytutu Badań Klinicznych i Bioinżynierii DERMING w Mediolanie.

Komu polecany jest Sunekos Body?

Głównym wskazaniem do wykonania zabiegu są wiotkości skóry występujące w okolicach kolan, ramion, brzucha i wewnętrznej strony ud oraz obszary ciała dotknięte problemem rozstępów, zarówno tych świeżych jak i wieloletnich. Sunekos Body jest też polecany prewencyjnie jeśli planujemy pozbyć się nadmiernych kilogramów. Wtedy pozwala nam zminimalizować efekt pozostałej po odchudzaniu luźnej skóry, dzięki jej pobudzeniu jej do odbudowywania jędrności.

Sunekos Body to innowacyjny sposób na pozbycie się wiotkości skóry i rozstępów z wykorzystaniem mocy sześciu aminokwasów. Zabieg od lipca dostępny w wybranych gabinetach medycyny estetycznej w Polsce!

Zobacz również