Gdynia: Liu Jo oraz Apart – spotkanie Moda Live Online w Galerii Klif

Galeria Klif

Ósme spotkanie w ramach cyklu Moda Live Online odbędzie się w środę, 23 września w salonie marki Liu Jo w Galerii Klif w Gdyni, gdzie stylistka Katarzyna Kobiela zaprezentuje zestawy skomponowane z ubrań włoskiej marki. Stylizacje uzupełni biżuteria marki Apart.

Moda Live Online to cykliczne spotkania online, podczas których trener wizerunku, Katarzyna Kobiela prezentuje asortyment marek mających swoje salony w Galerii Klif w Gdyni. Inicjatywa ma na celu wsparcie najemców gdyńskiej galerii oraz jest formą promocji, która przypadła klientom do gustu.

W czasie najbliższego spotkania zobaczymy stylizacje ubrań ekskluzywnej marki Liu Jo, która kieruje swoje produkty do kobiet dynamicznych, pewnych siebie, lubiących czuć się zmysłowo w każdym miejscu. Całość zostanie uzupełniona biżuterią marki Apart, która jest liderem branży jubilerskiej w Polsce.

Pokaz realizowany będzie za pośrednictwem social mediów – klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a później wrócić do niego w dogodnym terminie. Wszystkie przedstawione stylizacje będzie można zakupić w sklepach prezentowanych marek: ubrania w salonie Liu Jo, dodatki w salonie Apart Exclusive. Oba salony znajdują się na parterze galerii.

Spotkanie odbędzie się na profilu Galerii Kilf w Gdyni na Facebooku w środę 23 września o godzinie 18:00: https://www.facebook.com/KlifGdynia/.

***

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

Zobacz również